Kõige värskemad uudised leiad korp! Amicitia Facebooki lehelt.

Külasta ka korp! Amicitia Instagrami kontot!

 

Külalisõhtud 2019. aasta sügisel 

Tervist, naistudeng!

Loengutele ja seminaridele pakub vaheldust korp! Amicitia, mis ühendab erinevatelt erialadelt ja mitmesuguste huvialadega hakkajaid naisi. Seega, kui soovid uusi tutvusi või hoopiski põnevaid väljakutseid, siis tule uuri, millega me korp! Amicitias tegeleme. Plaanis on maiustada pannkookidega ja kaasa mõelda põnevale ettekandele.

Ootame Sind külla 17. ja 25. septembril kell 19.15 aadressil Kastani 65-2. Võta sõbranna kaasa, sest kahekesi on ikka julgem.

Näeme juba Amicitias!

Rohkem infot külalisõhtute kohta leiad meie Facebooki lehelt!

 Amicitia1

 

 

Külalisõhtud 2019. aasta kevadsemestril

Hei, naistudeng!

Tore näha, et jõudsid lõpuks oma otsingutega õigetele veergudele - ah et sa tahad teada, mis imeloom see korporatsioon on? Soovid välja selgitada, mis eristab Amicitiat teistest akadeemilistest organisatsioonidest?  Meil on su küsimustele vastused - tule meie külalisõhtutele, siis kuuled rohkemat!

Korp! Amicitia külalisõhtud toimuvad 19. ja 27.veebruaril kell 19:15 aadressil Kastani 65-2. Võta sõbranna kaasa ja Su elu suurim seiklus võib alata!

Rohkem infot külalisõhtute kohta leiad meie Facebooki lehelt!

2019 I külalisõhtu plakat

 

Külalisõhtud 2018. aasta sügissemestril 

Hei, naistudeng!

Tunned, et vajad oma ellu vaheldust? Ainult õppehoonete ja kodu vahet käimine tüütab ära? Tahaksid midagi päriselt korda saata, aga pole leidnud piisavalt palju inimesi, kes kaasa tuleksid?

Korporatsioon Amicitial on Sinu jaoks lahendus! Kui soovid uusi väljakutseid, põnevaid tutvusi ja veeta aega teotahteliste naiste seltskonnas, siis tule meile külla! 

Sügissemestril toimuvad külalisõhtud 13. ja 18. septembril kell 19:15 aadressil Kastani 65-2. 

 

Kohtumiseni Kastani tänaval!

 

Rohkem infot leiad meie Facebooki lehelt!

 

 

 

Külalisõhtud 2018. aasta kevadsemestril

Hei, tudengineiu!

Soovid oma tudengiellu veidike särtsu ja põnevust? Oled Sa otsimas uusi väljakutseid? 
Sellisel juhul on meil hea meel kutsuda Sind külla meie õdusasse Kastani tänava konventi, et näidata, kuidas võib Tartu hoopis teistmoodi õide tärgata.
Siit võib saada alguse üks vahva seiklus kogu Sinu eluks!

Kevadsemestril toimuvad külalisõhtud 15. ja 21. veebruaril ning 1. märtsil kell 19:15 aadressil Kastani 65-2. Kohtume juba Amicitias!

Rohkem infot leiad meie Facebooki lehelt!

27356420 1610063025741762 6831764498902209054 o

 

 

Käisime külas Soome sõpruorganisatsioonil Wiipurilainen Osakunta

30. novembril pidas meie sõprusorganisatsioon Wiipurilainen Osakunta 521. Pamaust. Sellega tähistatakse soome folklooris säilinud mälestust 1495. aastal vene-rootsi sõjas Viiborgi lossis toimunud plahvatusest. Sel päeval saavutasid end kaitsnud soomlased võidu venelaste üle. Meeleolukas üritus toimus Helsingis. Sai laulda soome laule, tantsida põnevaid seltskonnatantse ning kogeda uusi maitseid.

 

Avalik väitlus: Vanemapuhkus võrdseks?!

Tartu ülikooli Väitlusklubi ja üliõpilaskorporatsioon Amicitia kutsusid kõiki kaasa mõtlema, kas vanemapuhkus peaks olema mõlema vanema vahel võrdselt ära jaotatud.

Oled sa kunagi mõtelnud, miks just emad jäävad alati väikelastega koju? Äkki oleks asjad hoopis paremini kui ka isad veedaksid rohkem aega oma lastega? Kui nii, kas siis riigil on õigus sundida mõlemat vanemat võrdselt vanemapuhkust võtma? Kui sina saaksid kunagi lapsed, kas oleksid nõus oma partneriga vanemapuhkuse võrdselt ära jagama?

Ülaltoodud mõtetel võtsid sõna 4 vaprat Tartu Ülikooli Väitlusklubi väitlejat, kes üritasid publikut enda argumentide õigsuses veenda. Oli väga põnev väitlus! Täname väitlusklubi väga hariva õhtu eest!

 

Akadeemiliste organisatsioonide jalgpalliturniir

Sügis jätkus sportlikult korp! Vironia korraldatud jalgpalliturniiril. Meie naiskonnal õnnestus saavutada naiste arvestuses 2. koht. Täname korraldajaid toreda ürituse eest ning teisi naisorganisatsioone põnevate mängude eest.

jalgpall2016

 

Naiskodukaitse manöövrid

Juba mitmendat aastat järjest osalesime naiskodukaitse poolt korraldatud manöövritel. Lisaks paljudele praktiliste teadmiste omandamisele on seal ikka ja alati väga tore. Seekord saavutas meie naiskond manöövritel II koha.

manöövrid2016

 

Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 25. aastapäev

Korp! Amicita peab väga oluliseks isamaalisust ja nii tähistame Eesti Vabariigi iseseisvus kui ta taasisseseisvuspäeva. Elagu, kasvagu, õitsegu Eesti!

 

korp! Amicitia suvepäevad Tõstamaal

Sel nädalavahetusel toimusid traditsioonilised korporatsioon Amicitia suvepäevad. Seekord uudistasime Tõstamaa ümbruses. Oli nii vihma, tuult, päikest, sporti, sauna, kultuuri kui ka suurepärast seltskonda. Aitäh osalejatele ja korraldajatele!

suvepäevad2016

 

Rabamatk!

Nagu meil juba traditsiooniks on kujunenud, matkasime 12. juunil üheskoos ÜS Liivikaga Luhasoo rabas. Kuigi ilm meid seekord ei hellitanud, oli matkata mõnus: pole ju halba ilma, on vaid vale riietus.

 rabamatk2016

 

korp! Imeria maikommerss 2016

Maikuu viimasel nädalavahetusel külastasime oma sõprusorganisatsiooni Imeriat. Maikommerss toimus seekord Lestenes. Ilm oli ilus ja tore oli taaskohtuda vanade sõpradega.